Een paar linkjes (die wij wel leuk vinden)


* Wat RPG-linkjes:

* Rondaks portal: www.rondaksportal.com  Op deze site RPG-en wij online, best wel een aanrader. (Al mogen de andere spelers in "Klein Groot Avontuurtje" wel wat actiever zijn!!!)

* Niko's site van geo: www.freewebs.com/nikozone  Site van een DM op Rondaksportal over de wereld waar de RPG in speelt.

* Kender!!!! : http://www.kencyclopedia.com  Site die volledig aan de kender gewijd is, helemaal geweldig!!! Kender zijn Cool!!

* Mandragon: www.mandragon.be/home  de grootste Nederlandstalige site over rollenspellen, battle games, gezelschapsspelen en aanverwante kunstvormen

* Het Geinwortelparadijs!!: www.geinwortelparadijs.net   Een van de leukste RPG's die we kennen!!! En bedacht door Wilco zelf (met wat hulp van vrienden en bekenden, jullie weten wie jullie zijn, bedankt voor ideeŽn en inspiratie)!! Het spel is nog gedeeltelijk in ontwikkeling, maar we spelen het wel al en het is erg leuk. Het is niet de bedoeling dat het gebruikt wordt zonder Wilco's toestemming. Omdat we niet erg veel tijd en mogelijkheden hebben om met de groep waarmee we het spelen bij elkaar te komen zijn we opzoek naar mensen die Het Geinwortelparadijs met ons willen spelen zodat we meer kans hebben om een fatsoenlijk spelersaantal te hebben als we willen spelen. (Heb je interesse? Meel naar: HetGeinwortelparadijs@paleistobywuppes.nl)


* Wilco's orkesten:

* Timbres Divers: www.timbresdivers.nl/

* Dordrechts Philharmonisch Orkest: www.dpho.nl/


* Stygian Sun:

Stygian Sun De band waar Levi Frontknuppel van is

* Twee Festivallinkjes!!

Twee supertoffe duitse festivalletjes:

* Summerbreeze!!!: www.summer-breeze.de

* Dong Open Air!!!: www.dongopenair.de


* Een paar online-comics:

Er zijn natuurlijk wel veel meer leuke comics online, maar dit zijn degene die ik (R) echt regelmatig bekijk:

* PVPonline: www.pvponline.com

* Real Life:  www.reallifecomics.com

* The Order of The Stick:  www.giantitp.com/cgi-bin/GiantITP/ootscript

* Dorktower: www.dorktower.com

* Diesel Sweeties: www.dieselsweeties.com

* Nodwick en Full Frontal Nerdity: www.nodwick.com

* Extra Life: www.myextralife.com

* Little Gamers: www.little-gamers.com

* Mac Hall: www.machall.com

* Orneryboy: www.orneryboy.com

* Striptease: www.stripteasecomic.com

* Nekobox: www.nekobox.org

* The Forge: Swordsonline.com


Overige linkjes

* Het Rad:  www.hetrad.nl    netwerk voor asatru, runen en seidh

* Het Kindervrijforum:  kindervrij-forum.nl    Het Nederlandstalige Forum voor bewust kindervrije mensen

* Het Dordrechts Museum:   www.dordrechtsmuseum.nl:   Het museum waar we voor de wet zijn getrouwd op 21 December 2005

* De Leukste Taarten:   www.deleukstetaarten.nl:   dť site over het zelf decoreren van taarten.

* Mozilla FireFox

Vergeet Internet Explorer! Stap over op FireFox! Beter, Sneller, Veiliger!!
Get Firefox!

* Drachenhort: 
http://www.drachenhort.com

* The Brick Testament: 
http://www.thebricktestament.com :    Leuke site, het verhaal van de bijbel opgebouwd uit Lego!


Mis je nog een link, of wil je je eigen persoonlijke link eigenlijk ook wel op deze pagina zien, laat het dan even weten.
Links@paleistobywuppes.demon.nl


Terug


Hits on this page: